Anasayfa İletişim  
   
İNŞAAT & GAYRİMENKUL
BEYAZ EŞYA
MOBİLYA & MUTFAK
KURUMSAL OTO KİRALAMA

Gürses Arçelik Kampanyasi
   Büyük halini görmek için resim üzerine tıklayınız...
İNŞAAT

Gürses Şirket yöneticileri; dürüstlük ilkesi çerçevesinde saygı ve sevgiye dayalı, ülke ekonomisine katkıda bulunan, müşterilerine yüksek hizmet kalitesi sunma yolunda çaba sarf eden , şeffaflık ilkesini hiçbir zaman terk etmeyerek, gerçekçi politikalarla gelişmeyi hedefleyen, “Her Gün Daha Yenisi, Her Gün Daha İleriye” prensibi ile , hedeflerine ulaşmak için durmadan çalışan bir grup olma felsefesini benimsemiştir.

Bu gelişim süreci içinde  yapılanan Gürses İnşaat;

 Bünyesindeki firmaların bina ve dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuş ve zaman içinde büyüyerek ticari amaçlı projelere imza atmaya başlamıştır. Grubun kuvvetli bir mali yapı ve geniş müşteri portföyüne sahip olması sayesinde başarılı bir büyüme trendi yakalanmıştır.

Kuruluşunun ilk yıllarında ticari faaliyette bulunduğu Esenler ve Güngören ilçelerinde konut inşaatları gerçekleştiren firmamız kısa süre içinde yapmış olduğu seçkin mimari ve kaliteli imalatı ile bölgedeki diğer inşaat firmalarının da kalite standartlarını yükseltmeye zorlamıştır.

Amacımız;temel felsefemiz olan dürüstlük ve kaliteli hizmet ilkesinden sapmadan,  gelişimimizin  sürekliliğini sağlayarak ilk etapta ülke genelinde ilerleyen dönem içinde ise uluslararası alanda inşaat işleri yapan, ismi güvenilir marka haline gelen firma olabilmektir.


GÜRSES ŞİRKETLER GRUBU/ 2006 © Tüm Hakları Saklıdır
mail : info@gurses.com.tr
KVKK İlgili Metinler
Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Mahremiyeti Politikası
Bilgilendirme ve Açık Rıza Metni
Aydınlatma Mektubu
Kişisel Verilerin Korunmasında İK Politikamız
Kamera İle İzleme Faaliyeti Hakkında Aydınlatma Metni
KVKK İK Talep Başvuru Formu
Galeri Gürses Kampanya