Anasayfa İletişim  
   
İNŞAAT & GAYRİMENKUL
BEYAZ EŞYA
MOBİLYA & MUTFAK
KURUMSAL OTO KİRALAMA

Gürses Arçelik Kampanyasi
   Büyük halini görmek için resim üzerine tıklayınız...

EĞİTİM :

Gürses Şirketler Grubu bu bölgeden aldığını bölge halkının gelişimi için harcamayıda kendine bir borç saymıştır.

Bu bağlamda 50. kuruluş yılını kutlamaya hazırlandığı 2007 yılında Esenler Belediyesi tarafından tahsis edilen arazi üzerinde hayata geçirdiği Hacı Ahmet Gürses Kreşi Mart -2007 den itibaren öğrenci kabul etmeye başlayacaktır.

Özellikle faaliyet alanımızın büyük bir bölümünü içine alan Esenler bölgesi eğitim düzeyi ve kalitesi açısından oldukça zayıf durumda olup yapmış olduğumuz bu çalışma 650.000 nufusa sahip Esenler ilçemizde bir ilki gerçekleştirmektedir.

SPOR :

İçinde yaşadığımız Esenlerimizin en büyük sorunlarından biri ise gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak tutulmasına yönelik sosyal etkinliklerin bulunmamasıdır.

Grup olarak yetişen yeni nesilin topluma karşı saygılı, üretken ve sağlıklı bir geleceğe adım atabilmesi için spor etkinliklerine sponsor olarak katkı sağlamayı uygun görmüştür.

Bu amaç doğrultusunda Esenler Yavuz Selim Spor Klubünün ve Esenler Ticaret Meslek Lisesi spor kluplerinin sponsorluklarını üstlenmiştir.

Bu katkı ile moral ve güç bulan kluplerimizden Yavuz Selim 14-16 yaş gurubunda şampiyon olmuş yıldızlar ve A takımında ise Grup liderliğini sürdürmektedir. Esenler Ticaret Lisesi Futbol takımımız ise İstanbul liseler arası futbol şampiyonasında finale kadar yükselmiş ve şampiyona ikincisi olmayı

YARDIMLAŞMA :

Gürses grubu olarak bölgemizde faaliyet gösteren sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneklerine katkı sağlama çabası içinde bulunmaktan gurur duymaktayız.

Cami yapım ve tamirat işlerinden, üniversite kurma için çaba sarfeden vakıflara, aş evlerinden muhtaçlara yardım toplayan kuruluşlara kadar pek çok kuruluşa maddi destek sağlamanın yanı sıra bünyemizde faaliyet gösteren Gürses düğün salonunu da toplum için faydalı toplantı ve seminerler için ücretsiz olarak tahsis etmekteyiz.


GÜRSES ŞİRKETLER GRUBU/ 2006 © Tüm Hakları Saklıdır
mail : info@gurses.com.tr
Galeri Gürses Kampanya